International sites CzechEnglish


Všeobecné podmínky platné od 1.9.2009


Drinks Service nabízí rozvážkovou službu po celém území hlavního města Prahy a blízkého okolí.
Vyhrazujeme si právo nerozvážet do některých oblastí, popřípadě zákazníkům se špatnou platební morálkou.

Platební podmínky
Za naše služby a produkty můžete platit v hotovosti nebo po domluvě i převodem na bankovní účet. Veškeré platby probíhají v české měně pokud není předem domluveno jinak.

Produkty
Některé položky zboží mohou být dočasně vyprodány. V těchto případech vám bude nabídnuta alternativa.

Dodací lhůty
Naším cílem je realizovat Vaše objednávky v co nejkratším termínu. Po každé vytvořené objednávce budete kontaktováni telefonicky nebo e-mailem naším pracovníkem, který s Vámi dohodne přesný termín dodání.

Doprava a různé
Dopravné je rozděleno do několika kategorií a v zásadě je počítáno takto: Prvních 15 kilometrů směrem k zákazníkovi dle naší databáze a mapy od místa sídla firmy, tj. Horoměřice = 0,-Kč. Každý další započatý kilometr směrem k zákazníkovi = 20,-Kč……….až do maximální námi počítané vzdálenosti sedmi kilometrů = 140,-Kč. Toto je strop pro dopravné po celém území hlavního města Prahy. Zbylá doprava kamkoliv jinam je na individuální dohodě s naším pracovníkem na telefonu 724 970 580. Při objednávce nad 2.500,- Kč je dopravné po celém území hlavního města Prahy zdarma.

Ochrana osobních údajů.
Potvrzením a odesláním objednávky dáváte souhlas k tomu, aby Vámi uvedené údaje byly zpracovány v souladu se zákonem na ochranu osobních údajů pro další využití za účelem zásilkového prodeje v rámci firmy Drinks Service.